FORGOT YOUR DETAILS?

RASPORED

Raspored 2018/2019

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
Therapex
16:00
Tanja
YogaStretch
16:00
Jana/Đurđa
Therapex
16:00
Tanja
YogaStretch
16:00
Jana/Đurđa
Therapex
16:00
Tanja
BodyBurn
17:00
Maša
DanceFitness
17:00
Jana
BodyBurn
17:00
Maša
DanceFitness
17:00
Jana
BodyBurn
17:00
Maša
Cardio&Stretch
17:00
Đurđa
Pilates
18:00
Tanja
YogaPilates
18:00
Jana/Đurđa
Pilates
18:00
Tanja
YogaPilates
18:00
Jana/Đurđa
Pilates
18:00
Tanja
WorkOut
18:00
Maša
C I S
19:00
Tanja/Maša
Cardio&Stretch
19:00
Đurđa
C I S
19:00
Tanja/Maša
Cardio&Stretch
19:00
Đurđa
C I S
19:00
Tanja/Maša
WorkOut
20:00
Maša
BodyBurn
20:00
Maša
WorkOut
20:00
Maša
BodyBurn
20:00
Maša
WorkOut
20:00
Maša
PilatesPlus
21:00
Jana
Funkcional
21:00
Iva
PilatesPlus
21:00
Jana
Funkcional
21:00
Iva

Ponedjeljak

  • Therapex
    16:00 - 17:00
  • BodyBurn
    17:00 - 18:00
  • Pilates
    18:00 - 19:00
  • C I S
    19:00 - 20:00
  • WorkOut
    20:00 - 21:00
  • PilatesPlus
    21:00 - 22:00

Utorak

  • YogaStretch
    16:00 - 17:00
  • DanceFitness
    17:00 - 18:00
  • YogaPilates
    18:00 - 19:00
  • Cardio&Stretch
    19:00 - 20:00
  • BodyBurn
    20:00 - 21:00
  • Funkcional
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Therapex
    16:00 - 17:00
  • BodyBurn
    17:00 - 18:00
  • Pilates
    18:00 - 19:00
  • C I S
    19:00 - 20:00
  • WorkOut
    20:00 - 21:00
  • PilatesPlus
    21:00 - 22:00

Četvrtak

  • YogaStretch
    16:00 - 17:00
  • DanceFitness
    17:00 - 18:00
  • YogaPilates
    18:00 - 19:00
  • Cardio&Stretch
    19:00 - 20:00
  • BodyBurn
    20:00 - 21:00
  • Funkcional
    21:00 - 22:00

Petak

  • Therapex
    16:00 - 17:00
  • BodyBurn
    17:00 - 18:00
  • Pilates
    18:00 - 19:00
  • C I S
    19:00 - 20:00
  • WorkOut
    20:00 - 21:00

Subota

  • Cardio&Stretch
    17:00 - 18:00
  • WorkOut
    18:00 - 19:00
No events available!
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
Therapex
16:00
Tanja
Therapex
16:00
Tanja
Therapex
16:00
Tanja

Ponedjeljak

  • Therapex
    16:00 - 17:00

Srijeda

  • Therapex
    16:00 - 17:00

Petak

  • Therapex
    16:00 - 17:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
BodyBurn
17:00
Maša
BodyBurn
17:00
Maša
BodyBurn
17:00
Maša
BodyBurn
20:00
Maša
BodyBurn
20:00
Maša

Ponedjeljak

  • BodyBurn
    17:00 - 18:00

Utorak

  • BodyBurn
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • BodyBurn
    17:00 - 18:00

Četvrtak

  • BodyBurn
    20:00 - 21:00

Petak

  • BodyBurn
    17:00 - 18:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
Pilates
18:00
Tanja
Pilates
18:00
Tanja
Pilates
18:00
Tanja

Ponedjeljak

  • Pilates
    18:00 - 19:00

Srijeda

  • Pilates
    18:00 - 19:00

Petak

  • Pilates
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
C I S
19:00
Tanja/Maša
C I S
19:00
Tanja/Maša
C I S
19:00
Tanja/Maša

Ponedjeljak

  • C I S
    19:00 - 20:00

Srijeda

  • C I S
    19:00 - 20:00

Petak

  • C I S
    19:00 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
WorkOut
18:00
Maša
WorkOut
20:00
Maša
WorkOut
20:00
Maša
WorkOut
20:00
Maša

Ponedjeljak

  • WorkOut
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • WorkOut
    20:00 - 21:00

Petak

  • WorkOut
    20:00 - 21:00

Subota

  • WorkOut
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
PilatesPlus
21:00
Jana
PilatesPlus
21:00
Jana

Ponedjeljak

  • PilatesPlus
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • PilatesPlus
    21:00 - 22:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
YogaStretch
16:00
Jana/Đurđa
YogaStretch
16:00
Jana/Đurđa

Utorak

  • YogaStretch
    16:00 - 17:00

Četvrtak

  • YogaStretch
    16:00 - 17:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
DanceFitness
17:00
Jana
DanceFitness
17:00
Jana

Utorak

  • DanceFitness
    17:00 - 18:00

Četvrtak

  • DanceFitness
    17:00 - 18:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
YogaPilates
18:00
Jana/Đurđa
YogaPilates
18:00
Jana/Đurđa

Utorak

  • YogaPilates
    18:00 - 19:00

Četvrtak

  • YogaPilates
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
Cardio&Stretch
17:00
Đurđa
Cardio&Stretch
19:00
Đurđa
Cardio&Stretch
19:00
Đurđa

Utorak

  • Cardio&Stretch
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Cardio&Stretch
    19:00 - 20:00

Subota

  • Cardio&Stretch
    17:00 - 18:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
Funkcional
21:00
Iva
Funkcional
21:00
Iva

Utorak

  • Funkcional
    21:00 - 22:00

Četvrtak

  • Funkcional
    21:00 - 22:00
No events available!
No events available!

TOP